Akcesoria

Pozostałe produkty w naszej ofercie, które mogą być uzupełnieniem zakupionych produktów z innych kategorii, jak np. zapalniczki, zapałki, świeczniki czy inne akcesoria do świec i podgrzewaczy.

Zapalarki zapalniczki gazowe Subito ZG11 25 sztuk
Wygodne i wielofunkcyjne składane zapalarki / zapalniczki gazowe marki Subito do wielokrotnego napełniania. Zapalniczki gazowe Subito mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu wygodnie leżą w dłoni. Przycisk inicjujący płomień działa lekko i płynnie. Przełącznik ON/OFF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
76,30 zł
Zapalarka zapalniczka gazowa Subito ZG11 1 sztuk
Wygodna i wielofunkcyjna składana zapalarka / zapalniczka gazowa marki Subito do wielokrotnego napełniania. Zapalniczka gazowa Subito ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Przycisk inicjujący płomień działa lekko i płynnie. Przełącznik ON/OFF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
4,50 zł
Zapałki krótkie Mononegro 100 pudełek
Klasyczne krótkie zapałki marki Mononegro - 10 pudełek. Każde pudełko mieści 38 sztuk. Idealnie nadają się do odpalania różnego rodzaju świec, wkładów do zniczy kuchenek gazowych czy grilla.
18,50 zł
Zapałki krótkie Mononegro 10 pudełek
Klasyczne krótkie zapałki marki Mononegro - 10 pudełek. Każde pudełko mieści 38 sztuk. Idealnie nadają się do odpalania różnego rodzaju świec, wkładów do zniczy kuchenek gazowych czy grilla.
2,30 zł
Świeczniki na podgrzewacze Bolsius 4 sztuki
Świeczniki na podgrzewacze marki Bolsius do podgrzewaczy w połączeniu z podgrzewaczami pozwalają na stworzenie wyjątkowej atmosfery w dowolnym pomieszczeniu. Świece i akcesoria Bolsius to najwyższa jakość, piękny płomień i stabilne spalanie, a świecznik zapewnia bezpieczną izolację dla powierzchni, na której umieszczona jest świeca.
11,00 zł
Wosk do mocowania świec w świeczniku Bolsius 24 sztuki
Wosk do mocowania świec w świeczniku marki Bolsius pozwala na pewne zamocowanie świec w praktycznie dowolnym świeczniku, aby stały prosto i dzięki temu nie kapały. Świece Bolsius to najwyższa jakość, piękny płomień i stabilne spalanie, a świecznik zapewnia bezpieczną izolację dla powierzchni, na której umieszczona jest świeca.
2,70 zł
Świecznik szklany do świec typu szpica i torpeda Bolsius 1 sztuka
Świecznik szklany marki Bolsius do świec typu szpica i torpeda w połączeniu ze świecami pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery w dowolnym pomieszczeniu. Świece i akcesoria Bolsius to najwyższa jakość, piękny płomień i stabilne spalanie, a świecznik szklany zapewnia bezpieczną izolację dla powierzchni, na której umieszczona jest świeca. Świecznik szklany idealnie wpasowuje się w klimat każdego wnętrza.
9,50 zł
Świecznik szklany do świec pieńkowych okrągły Bolsius 1 sztuka
Świecznik szklany okrągły marki Bolsius do świec pieńkowych w połączeniu ze świecami pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery w dowolnym pomieszczeniu. Świece i akcesoria Bolsius to najwyższa jakość, piękny płomień i stabilne spalanie, a świecznik szklany zapewnia bezpieczną izolację dla powierzchni, na której umieszczona jest świeca. Świecznik szklany idealnie wpasowuje się w klimat każdego wnętrza.
9,40 zł
SUPER GLUE klej uniwersalny szybkoschnący Pudzian 2g
Super Glue Pudzian to niezastąpiony, uniwersalny, szybkoschnący, mocny klej do plastiku, metalu, drewna, gumy, skóry, szkła, porcelany i papieru. Super Glue® jest niezastąpionym akcesorium w każdym domu, biurze jak i fabryce.
2,90 zł
Zapałki krótkie Mononegro 1000 pudełek
Klasyczne krótkie zapałki marki Mononegro - 1000 pudełek. Każde pudełko mieści 38 sztuk. Idealnie nadają się do odpalania różnego rodzaju świec, wkładów do zniczy kuchenek gazowych czy grilla.
177,20 zł
Zapalarki zapalniczki gazowe FLAME HZ7 25 sztuk kolor
Wygodne i wielofunkcyjne zapalarki  / zapalniczki gazowe. Zapalniczki gazowe mają przyjemny dla oka i prosty kształt, dzięki czemu wygodnie leżą w dłoni. Przycisk inicjujący płomień działa lekko i płynnie. Przełącznik ON/OFF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
119,60 zł
Zapalarki zapalniczki gazowe FLAME HZ7 25 sztuk drewno
Wygodne i wielofunkcyjne zapalarki / zapalniczki gazowe. Zapalniczki gazowe mają przyjemny dla oka i prosty kształt, dzięki czemu wygodnie leżą w dłoni. Przycisk inicjujący płomień działa lekko i płynnie. Przełącznik ON/OFF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
119,60 zł