Klej uniwersalny szybkoschnący SUPER GLUE Pudzian 2g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Klej uniwersalny szybkoschnący SUPER GLUE Pudzian 2g

Super Glue® to mocny klej do plastiku, metalu, drewna, gumy, skóry, szkła, porcelany i papieru. Niezastąpiony w każdym domu, biurze jak i fabryce.

2,33 zł

2,33 zł Bez podatku

(11,65 zł 10g)

Blisko

Super Glue® – Oryginalny tylko z gwiazdką!

 

Super Glue® to mocny klej do plastiku, metalu, drewna, gumy, skóry, szkła, porcelany i papieru. Niezastąpiony w każdym domu, biurze jak i fabryce. Całkowite sklejenie następuje już w ciągu 5-20 sekund. Pod tym względem, klej Super Glue® jest liderem wśród klejów dostępnych na rynku.

Dzięki Super Glue® naprawisz zepsute zabawki, skleisz okulary a pęknięty wazon znów będzie ozdobą. Nasz klej doskonale radzi sobie w branży motoryzacyjnej, gdzie szybko i sprawnie naprawisz uszkodzone elementy.

Całkowite sklejenie następuje po 10 sekundach. Najlepsza temperatura pracy z klejem to przedział od -35°C do 70°C. Po sklejeniu spoina jest bezbarwna. Termin przydatności to 24 miesiące.

Trzymaj klej Super Glue® gdziekolwiek jesteś, w domu, w pracy, na pikniku czy pieszej wycieczce – nigdy nie wiesz kiedy będzie potrzebny. Pamiętaj aby przechowywać klej z dala od dzieci.

Inny
SUPER GLUE
97 dostępnych
5906554509011
Ilość jednostkowa
0.2
Jednostka
10g

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl