Zapalarka zapalniczka piezoelektryczna Subito ZG11 25 sztuk
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Zapalarka zapalniczka piezoelektryczna Subito ZG11 25 sztuk

Wygodna i wielofunkcyjna składana zapalarka piezoelektryczna marki Subito do wielokrotnego napełniania. Ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Przycisk inicjujący płomień działa lekko i płynnie. Przełącznik ON/OFF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

62,06 zł

62,06 zł Bez podatku

(2,48 zł szt.)

Blisko

Zapalarki zapalniczki gazowe piezoelektryczne SUBITO

Informacje:

 • Ilość na opakowanie: 25 szt.
 • Długość: złożona - 120 mm, wysunięta - 176mm (zapalarka wysuwana),

Wygodna i wielofunkcyjna składana zapalarka piezoelektryczna marki Subito do wielokrotnego napełniania. Ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Przycisk inicjujący płomień działa lekko i płynnie. Przełącznik ON/OFF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Poziom napełnienia widoczny na bocznej części zapalarki.

Główne cechy oferowanych zapalarek:

 • Regulowana moc płomienia.
 • Możliwość napełnienia specjalnym gazem poprzez zaworek.
 • Wskaźnik poziomu gazu.
 • Idealna do odpalania: zniczy, świec, grilla, kuchenek itp.

Oferowana zapalarka dzięki możliwości rozsunięcia idealnie nadaje się do odpalania wkładów do zniczy, świec, kuchenek gazowych, piekarników oraz grilla.

Ostrzeżenie:

 • Trzymać z dala od dzieci.
 • Nie zapalać zapalarki w pobliżu twarzy lub ubrania.
 • Zawiera gaz palny pod ciśnieniem.
 • Chronić przed ogrzaniem powyżej 50 stopni Celsjusza i przed dłuższym nasłonecznieniem.
 • Nie przebijać, nie wrzucać do ognia.
 • Po użyciu upewnij się czy płomień zgasł.
 • Napełniać tylko gazem przeznaczonym do napełniania zapalarek i według instrukcji producenta gazu.
Subito
ZG11 karton
10 dostępnych
5907589849011
Ilość
opakowanie
szerokość opakowania
13
wysokość opakowania
16
głębokość opakowania
11
waga opakowania
8
Ilość jednostkowa
25
Jednostka
szt.

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl