Zapalarki zapalniczki gazowe FLAME HZ7 25 sztuk drewno
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Zapalarki zapalniczki gazowe FLAME HZ7 25 sztuk drewno

Wygodne i wielofunkcyjne zapalarki / zapalniczki gazoweZapalniczki gazowe mają przyjemny dla oka i prosty kształt, dzięki czemu wygodnie leżą w dłoni. Przycisk inicjujący płomień działa lekko i płynnie. Przełącznik ON/OFF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

97,24 zł

97,24 zł Bez podatku

notifications_active Ostatnie sztuki w magazynie
Blisko

Zapalarki zapalniczki gazowe

Informacje:

  • Ilość na opakowanie: 25 szt.
  • Długość: 210 mm.
  • Kolory: odcienie drewna. WYSYŁAMY LOSOWO!

Wygodne i wielofunkcyjne zapalarka. Mają przyjemny dla oka i prosty kształt, dzięki czemu wygodnie leżą w dłoni. Przycisk inicjujący płomień działa lekko i płynnie. Przełącznik ON/OFF dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Oferowane zapalarki idealnie nadają się do odpalania wkładów do zniczy, świec, kuchenek gazowych, piekarników oraz grilla.

Ostrzeżenie:

  • Trzymać z dala od dzieci.
  • Nie zapalać zapalarki w pobliżu twarzy lub ubrania.
  • Zawiera gaz palny pod ciśnieniem.
  • Chronić przed ogrzaniem powyżej 50 stopni Celsjusza i przed dłuższym nasłonecznieniem.
  • Nie przebijać, nie wrzucać do ognia.
  • Po użyciu upewnij się czy płomień zgasł.
  • Napełniać tylko gazem przeznaczonym do napełniania zapalarek i według instrukcji producenta gazu.
HZ7 drewno karton
2 dostępnych
7420292433059

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl

Może ci się spodobać również