Zapałki długie  Mononegro 500 pudełek
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Zapałki długie Mononegro 500 pudełek

Klasyczne długie zapałki marki Mononegro - 500 pudełek. Każde pudełko mieści 15 sztuk. Idealnie nadają się do odpalania różnego rodzaju świecwkładów do zniczy kuchenek gazowych czy grilla.

386,34 zł

386,34 zł Bez podatku

(0,77 zł szt.)

notifications_active Ostatnie sztuki w magazynie
Blisko

Zapałki długie - 500 pudełek

Informacje:

  • Ilość: 500 opakowań po 15 sztuk.
  • Długość zapałki: 75 mm.

Klasyczne długie zapałki marki Mononegro - 500 pudełek. Każde pudełko mieści 15 sztuk. Idealnie nadają się do odpalania różnego rodzaju świecwkładów do zniczy kuchenek gazowych czy grilla.

Firma Mononegro jest jednym z czołowych dostawców zapałek na terenie RP. Dostarczają produkt w dowolnej konfiguracji i dowolnym wyglądzie. Jako jedni z niewielu posiadają w ofercie standard wysokiej jakości EN 1783.

Mononegro
Zapałki długie 500
1 Przedmiot
5908264445054
Ilość jednostkowa
500
Jednostka
szt.

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl