Mononegro long odpovídá 500 krabicím
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nové

Mononegro long odpovídá 500 krabicím

Klasické dlouhé zápalky od Mononegro - 500 krabic. Každá krabice obsahuje 15 kusů. Jsou ideální pro zapalování různých druhů svíček , vložek do svíček, plynových sporáků nebo grilů.

386,34 zł

386,34 zł Bez DPH

( 0,77 zł szt. )

notifications_active Poslední kusy skladem
Zavřít

Dlouhé zápalky - 500 krabic

Informace:

  • Množství : 500 balení po 15 kusech.
  • Délka zápalky : 75 mm.

Klasické dlouhé zápalky od Mononegro - 500 krabic. Každá krabice obsahuje 15 kusů. Jsou ideální pro zapalování různých druhů svíček , vložek do svíček, plynových sporáků nebo grilů.

Mononegro je jedním z předních dodavatelů zápalek v Polské republice. Dodávají produkt v jakékoli konfiguraci a jakémkoli vzhledu. Jako jedny z mála nabízejí vysoce kvalitní normu EN 1783.

Mononegro
Zapałki długie 500
1 Položka
5908264445054
Ilość jednostkowa
500
Jednostka
szt.

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl