Świeca dekoracyjna LED 100mm kość słoniowa 1 sztuka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Świeca dekoracyjna LED 100mm kość słoniowa 1 sztuka

Świeca dekoracyjna LED z ruchomym płomieniem jest praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych świec. Świeca jest całkowicie bezpieczna i rozwiązuje problemu związane z zanieczyszczeniem: nie ma gorącego płomienia, nie dymi, nie pozostawia plam z wosku. Nowa technologia ruchomego płomienia zapewni romantyczną, wyjątkową i ciepłą atmosferę w Twoim otoczeniu.

10,87 zł

10,87 zł Bez podatku

Blisko

Świeca dekoracyjna LED

Informacje:

 • Ilość na opakowanie: 1 szt.
 • Rozmiar: 100 x 74mm (wysokość x szerokość).
 • Kolor: kość słoniowa
 • Baterie: 2xR6 (2xAA) - baterie nie są dołączone!

Świeca dekoracyjna LED z ruchomym płomieniem jest praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych świec. Świeca jest całkowicie bezpieczna i rozwiązuje problemu związane z zanieczyszczeniem: nie ma gorącego płomienia, nie dymi, nie pozostawia plam z wosku. Nowa technologia ruchomego płomienia zapewni romantyczną, wyjątkową i ciepłą atmosferę w Twoim otoczeniu.

Świeca dekoracyjna LED z ruchomym płomieniem może zastąpić tradycyjne świece, które wraz z czasem użytkowania tracą na wyglądzie i mają znacznie krótszy czas palenia. Zaskocz znajomych nowoczesnym wyglądem i twórz ciekawe klimatyczne aranżacje w swoim domu!

Główne korzyści z korzystania ze świec elektrycznych:

 • Nie kapie oraz nie dymi.
 • Tworzy nastrojowy akcent dekoracyjny.
 • Nie traci wyglądu z czasem świecenia, jak tradycyjne świece.
 • Świeci dłużej niż tradycyjne świece i jest wielokrotnego użytku.
 • Bezpieczeństwo użytkowania (brak otwartego ognia).
 • Czystość użytkowania.
 • Ekologiczność.
 • Efekt świecenia jak w przypadku tradycyjnej świecy z otwartym płomieniem.

Ważne informacje:
Zakazane jest umieszczanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami, co symbolizuje przekreślony kołowy kontener na odpady. Oznakowanie sprzętu tym symbolem oznacza, że zużyty sprzęt podlega obowiązkowi selektywnego zbierania. Posiadacz zużytego sprzętu jest zobowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub podmiotowi uprawnionemu do jego zbierania. Z racji obecności w sprzęcie niebezpiecznych: substancji, mieszanin oraz części składowych mogą wynikać potencjalnie negatywne skutki dla środowiska i zdrowia ludzi. Dalsze informacje o systemie zbierania, w tym zwrotu zużytego sprzętu można uzyskać u odpowiednich władz lokalnych lub w miejscu zakupu sprzętu. Przestrzegając zasad selektywnego zbierania zużytego sprzętu gospodarstwo domowe spełnia istotną rolę w przyczynianiu się do ponownego użycia i odzysku, w tym recyklingu zużytego sprzętu.

Świeca H100 kość słoniowa
10 dostępnych
5904063180004
Rodzaj
LED
Ilość
sztuka
Wysokość (MM)
do 130
Średnica (MM)
ponad 70
Kolor
kremowy

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl

Może ci się spodobać również