Świeca dekoracyjna LED Sunlight 7,5x12,5cm sztuka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
NowyObecnie brak na stanie

Świeca dekoracyjna LED Sunlight 7,5x12,5cm sztuka

Świeca LED z migającym płomieniem jest praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych świec. Świeca jest całkowicie bezpieczna i rozwiązuje problemu związane z zanieczyszczeniem: nie ma gorącego płomienia, nie dymi, nie pozostawia plam z wosku. Nowa technologia migającego płomienia zapewni romantyczną, wyjątkową i ciepłą atmosferę w Twoim otoczeniu.

9,90 zł

9,90 zł Bez podatku

block Obecnie brak na stanie
Blisko

Świeca dekoracyjna LED Sunlight

Informacje:

 • Ilość: 1 szt.
 • Rozmiar: 12,5 x 7,5 cm (wysokość x szerokość).
 • Kolor: przydymiony
 • Zasilanie: 3x bateria AAA (R6) - brak baterii w opakowaniu.
Szklana otoczka świecy idealnie pasuje do wszelakich aranżacji pomieszczeń. Wewnątrz  świeca oblana jest prawdziwą parafiną, przez co jeszcze bardziej imituje wrażenie prawdziwej świecy.

Świeca jest całkowicie bezpieczna, wykonana z plastiku i rozwiązuje problemy związane z zanieczyszczeniem: nie ma gorącego płomienia, nie dymi, nie pozostawia plam z wosku. Nowa technologia migającego płomienia zapewni romantyczną, wyjątkową i ciepłą atmosferę w Twoim otoczeniu.

Świeca LED z migającym płomieniem może zastąpić tradycyjne świece, które wraz z czasem użytkowania tracą na wyglądzie i mają znacznie krótszy czas palenia. Zaskocz znajomych nowoczesnym wyglądem i twórz ciekawe klimatyczne aranżacje w swoim domu!

Główne korzyści z korzystania ze świec elektrycznych:

 • Nie kapie oraz nie dymi.
 • Tworzy nastrojowy akcent dekoracyjny.
 • Nie traci wyglądu z czasem świecenia, jak tradycyjne świece.
 • Świeci dłużej niż tradycyjne świece i jest wielokrotnego użytku.
 • Bezpieczeństwo użytkowania (brak otwartego ognia).
 • Czystość użytkowania.
 • Ekologiczność.
 • Efekt świecenia jak w przypadku tradycyjnej świecy z otwartym płomieniem.

Ważne informacje:
Zakazane jest umieszczanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami, co symbolizuje przekreślony kołowy kontener na odpady. Oznakowanie sprzętu tym symbolem oznacza, że zużyty sprzęt podlega obowiązkowi selektywnego zbierania. Posiadacz zużytego sprzętu jest zobowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub podmiotowi uprawnionemu do jego zbierania. Z racji obecności w sprzęcie niebezpiecznych: substancji, mieszanin oraz części składowych mogą wynikać potencjalnie negatywne skutki dla środowiska i zdrowia ludzi. Dalsze informacje o systemie zbierania, w tym zwrotu zużytego sprzętu można uzyskać u odpowiednich władz lokalnych lub w miejscu zakupu sprzętu. Przestrzegając zasad selektywnego zbierania zużytego sprzętu gospodarstwo domowe spełnia istotną rolę w przyczynianiu się do ponownego użycia i odzysku, w tym recyklingu zużytego sprzętu.

Inny
Sunlight 7010
5900202370107
Rodzaj
LED
Kolor
przydymiony
Jednostka
szt.
Wysokość (CM)
12,5
Średnica (CM)
7,5

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl