Lista produktów według marki Adam

Firma ADAM istnieje od 1982 roku. Od samego początku produkowaliśmy wkłady i znicze, jednak wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom rozszerzyliśmy naszą ofertę o wyroby innych producentów. Od 10 lat jako firma ADAM jesteśmy także dystrybutorem najbardziej liczących się w tej branży producentów wkładów do zniczy. Dzięki temu oferujemy Państwu produkty takich firm jak: Bispol, Bolsius, Płomyk, Kerzen.

Wszystkie oferowane przez nas produkty produkowane są z najwyższej klasy surowców zapewniających doskonałą jakość spalania, jak i estetykę produktów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców detalicznych jak i hurtowych. Zapewniamy profesjonalną i życzliwą obsługę, elastyczność, wysoką jakość wszystkich produktów i usług, terminowość dostaw i wyjątkowo konkurencyjne ceny!

Wkład do zniczy parafinowy Adam 6 dni 144h 1 sztuka
Wkład do zniczy parafinowy firmy ADAM wykonany jest z bardzo dobrej jakości komponentów, co gwarantuje wysoką estetykę i jakość produktu. Pozwala symbolicznie uczcić pamięć o zmarłych. To piękny gest, dzięki któremu można zaznaczyć, że pamięć o tych, którzy odeszli, nie wygasa.
(4)
7,32 zł