Wkład do zniczy parafinowy Adam 6 dni 144h 1 sztuka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Wkład do zniczy parafinowy Adam 6 dni 144h 1 sztuka

Wkład do zniczy parafinowy firmy ADAM wykonany jest z bardzo dobrej jakości komponentów, co gwarantuje wysoką estetykę i jakość produktu. Pozwala symbolicznie uczcić pamięć o zmarłych. To piękny gest, dzięki któremu można zaznaczyć, że pamięć o tych, którzy odeszli, nie wygasa.

7,30 zł

7,30 zł Bez podatku

Blisko

Wkład do zniczy parafinowy Adam 6 dni 144h 1 sztuka

Informacje:

  • Długość wypalania wkładu: ~6 dni (144 godzin)
  • Ilość na opakowanie: 1 szt.
  • Rozmiar: 235 x 62mm (wysokość x szerokość)
  • Zapach: bezzapachowe
  • Sezon: całoroczne
  • Kolor: biały

Wkład do zniczy parafinowy firmy ADAM wykonany jest z bardzo dobrej jakości komponentów, co gwarantuje wysoką estetykę i jakość produktu. Pozwala symbolicznie uczcić pamięć o zmarłych. To piękny gest, dzięki któremu można zaznaczyć, że pamięć o tych, którzy odeszli, nie wygasa.

Mieszanka parafinowa zastosowana do produkcji wkładu firmy ADAM sprawia, że wkład ten wypala się zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach. Wszystkie wkłady parafinowe firmy ADAM dają pewną jakość, wypalają się do końca, nie kopcą, nie powodują zabrudzenia znicza sadzą.

Tradycja palenia zniczy na grobach zmarłych znana jest od wieków. Palący się znicz to symbol pamięci i szacunku, dla tych którzy już odeszli. Nawiedzanie cmentarzy to polska tradycja, która kultywowana jest przez wszystkich. Zdarza się, że odwiedzamy cmentarze często, ale niekiedy nie mamy takiej możliwości. W takich sytuacjach staramy się wybierać większe znicze, które potrafią palić się przez kilka dni.

Standardowe kształty oraz szeroka dostępność (różnorodność) wymiarów wkładów umożliwiają dopasowanie do wszystkich zniczy dostępnych na rynku. Ze względu na zastosowanie wkładów – jest to produkt całoroczny. Zastosowanie odpowiedniego kleju do etykiet umożliwia utrzymanie estetyki wkładów po usunięciu etykiety z plastikowej tuby.

UWAGA! Mając na uwadze państwa dobro i dobre wypalanie wkładów, przy ponownym odpalaniu proszę zachować ostrożność i nie spowodować utrącenia końcówki zwęglonego knota, gdyż to spowoduje niepoprawne spalanie, lub jego niemożność. Narazi to Państwa na straty, spowoduje wypalony tylko środek, lub knot będzie się zalewał i gasił.

Adam
ADAM 6 sztuka
356 dostępnych
5907702521992
Rodzaj
Parafinowy
Czas palenia (H)
ponad 120
Ilość
sztuka
Wysokość (MM)
ponad 220
Średnica (MM)
55-63
Kolor
biały

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl