Wkład do zniczy parafinowy Bolsius RP5 113h 1 sztuka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Wkład do zniczy parafinowy Bolsius RP5 113h 1 sztuka

Znakiem rozpoznawczym wkładów do zniczy producenta Bolsius jest długi czas palenia, równy i jasny płomień ognia oraz czystość wypalania się. Dzieje się tak dlatego, że wkłady Bolsius są wykonane z granulatu o doskonałym składzie. Istotną cechą tego wyrobu jest także estetyka wykonania, charakteryzują się one przyjemną dla oka linią i solidnością wykonania.

6,52 zł

6,52 zł Bez podatku

Blisko

Wkład do zniczy parafinowy BOLSIUS

Informacje:

 • Czas palenia: ± 113 godzin
 • Ilość: 1 szt.
 • Rozmiar: 19,5 x 6,7 cm (wysokość x szerokość).
 • Zapach: bezzapachowe
 • Sezon: całoroczne
 • Kolor: biały
 • Skład: kompozycja parafin i olejów

Towarzyszenie wspominaniu osób, za którymi tęsknisz, niesie w sobie dużą odpowiedzialność. Niezależnie od pory roku, nasze produkty stworzą silny, czysty, trały płomień, a połączenie knota z naturalnych materiałów oraz idealnie zbalansowanych olejów i parafiny, zapewnia równomierne i długotrwałe wypalanie. My gwarantujemy jakość, abyś Ty mógł skoncentrować się na tym, co najważniejsze!

Cechy charakterystyczne:

 • wydłużony czas palenia przy bardzo małej objętości,
 • rozmiar pasujący do większości dostępnych lampionów,
 • do zastosowania w każdych warunkach pogodowych.
8852d4ddc338fc7c3368fefd90955316.jpg

Nowe podejście do jakości:

 • CLEAN FLAME - widoczny, duży i mocny płomień. Czyste spalanie zapewnione dzięki połączeniu ściśle kontrolowanych składników i knota zwanego sercem świecy. Gwarantujemy, że nasze wkłady nie kopcą, a płomień jest zawsze silny i widoczny.​
 • ALL WEATHER FORMULA - receptura dostosowana do wszystkich sezonów, niezależnie od temperatury wkłady wypalają się równym płomieniem. Idealne połączenie wosku i knota pozwala produktowi posiadać silny płomień niezależnie od pogody.​
 • NATURAL WICK - Knot wykonany z naturalnych materiałów, który dzięki opracowanym kombinacjom kluczowych cech (grubość, kształt, ilość nitek bawełnianych, trzon​ wzmocniony ekologicznym materiałem) dopasowany jest do zalania, co gwarantuje jego stabilność i łatwość zapalenia wkładu. ​
ee31ff3a222bcb93fc1927af9e03968f.jpg

Odpowiedzialne działania:

 • Wkłady wypalają się równomiernie do końca, dając piękne światło przez długi czas. Płomień jest jasny i silny​
 • Każdy zużyty wkład (tuba) Bolsius nadaje się w 100% do recyklingu.
 • Poza certyfikatem RAL jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy dla wkładów olejowych certyfikat RSPO - Roundtable on Sustainable Palm Oil - globalny standard zrównoważonej produkcji oleju palmowego.
80eb24ef2fd35e14804b89e7d6dc10de.jpg

UWAGA! Mając na uwadze państwa dobro i dobre wypalanie wkładów, przy ponownym odpalaniu proszę zachować ostrożność i nie spowodować utrącenia końcówki zwęglonego knota, gdyż to spowoduje niepoprawne spalanie, lub jego niemożność. Narazi to Państwa na straty, spowoduje wypalony tylko środek, lub knot będzie się zalewał i gasił.

35fd65602b82921c3e9d95dc5018a7b4.jpg
071ca5960cc33aedb04ff9441b42c371.jpg
Bolsius
RP5 sztuka
3683 dostępnych
8717847176707
Jednostka
szt.

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl