Mononegro long zodpovedá 500 boxom
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nové

Mononegro long zodpovedá 500 boxom

Klasické dlhé zápalky od Mononegro - 500 krabičiek. Každá krabica obsahuje 15 kusov. Sú ideálne na zapaľovanie rôznych druhov sviečok , vložiek do sviečok, plynových sporákov alebo grilov.

386,34 zł

386,34 zł Bez DPH

( 0,77 zł szt. )

notifications_active Posledné kusy v sklade
Zavrieť

Dlhé zápalky - 500 krabičiek

Informácie:

  • Množstvo : 500 balení po 15 kusov.
  • Dĺžka zápalky : 75 mm.

Klasické dlhé zápalky od Mononegro - 500 krabičiek. Každá krabica obsahuje 15 kusov. Sú ideálne na zapaľovanie rôznych druhov sviečok , vložiek do sviečok, plynových sporákov alebo grilov.

Mononegro je jedným z popredných dodávateľov zápaliek v Poľskej republike. Dodávajú produkt v akejkoľvek konfigurácii a akomkoľvek vzhľade. Ako jedny z mála ponúkajú vysokokvalitnú normu EN 1783.

Mononegro
Zapałki długie 500
1 Položka
5908264445054
Ilość jednostkowa
500
Jednostka
szt.

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl