Znicz szklany Fermo mały biały / złoto 1 sztuka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
NowyObecnie brak na stanie

Znicz szklany Fermo mały biały / złoto 1 sztuka

Ozdobny znicz szklany Fermo dzięki eleganckim kształtom wspaniale prezentuje się na nagrobkach podczas palenia i z powodzeniem może stanowić ich główną dekorację. Co istotne, ozdobny znicz szklany Fermo ma nie tylko wyjątkowy design, ale także jest stabilny i dość ciężki - nie przewróci go podmuch nawet silnego wiatru. Dzięki specjalnej konstrukcji, wkłady zniczy są chronione przed wiatrem czy wodą.

31,39 zł

31,39 zł Bez podatku

block Obecnie brak na stanie
Blisko

O produkcie

Ozdobny znicz szklany Fermo dzięki eleganckim kształtom wspaniale prezentuje się na nagrobkach podczas palenia i z powodzeniem może stanowić ich główną dekorację. Co istotne, ozdobny znicz szklany Fermo ma nie tylko wyjątkowy design, ale także jest stabilny i dość ciężki - nie przewróci go podmuch nawet silnego wiatru. Dzięki specjalnej konstrukcji, wkłady zniczy są chronione przed wiatrem czy wodą.

Podstawowe informacje

  • Ilość: 1 sztuka
  • Wysokość: 29 cm
  • Szerokość: 13,5 cm x 13,5 cm
  • Kolor: biała obudowa / pozłacana dekoracja

Tradycja palenia zniczy

Dla wielu z nas odwiedzanie grobów bliskich w ważnych momentach w roku, jak np. urodziny i rocznica śmierci zmarłego lub święta, jest istotną częścią rodzinnej tradycji. Większość z nas podczas wizyt na cmentarzach sprząta nagrobki oraz ozdabia je kwiatami i zapalonymi zniczami. Pamięć o bliskich czcimy w różny sposób - odmawiając modlitwę, kontemplując w ciszy, przywołując miłe wspomnienia i dzieląc się nimi z innymi czy nawet rozmawiając ze zmarłym. Pamiętajmy, że dbanie o groby i odwiedzanie ich jest wyrazem szacunku, wdzięczności i miłości. Przynosi pocieszenie i pomaga kultywować pamięć o tych, którzy odeszli.

Tradycja palenia zniczy na grobach zmarłych znana jest od wieków. Palący się znicz to symbol pamięci i szacunku, dla tych którzy już odeszli. Nawiedzanie cmentarzy to polska tradycja, która kultywowana jest przez wszystkich. Zdarza się, że odwiedzamy cmentarze często, ale niekiedy nie mamy takiej możliwości. W takich sytuacjach staramy się wybierać większe znicze, które potrafią palić się przez kilka dni.

Jakie wkłady wybrać?

Wybierając wkłady przede wszystkim warto zwrócić uwagę na czas ich palenia. Oczywiście chodzi o to, aby świece na grobach płonęły możliwie jak najdłużej. Wydajność wkładu zależy od jego wielkości oraz materiału, z którego został wykonany - obecnie do wyboru mamy głównie produkty parafinowe i olejowe. Czas palenia wkładów wykonanych z parafiny wynosi od kilkunastu godzin do ponad 8 dni! Wkłady olejowe są tworzone z mieszanki parafiny i olejów, dzięki czemu proces ich spalania jest wydłużony - największy wkład może palić się nawet 8 pełnych dni!

UWAGA! Mając na uwadze państwa dobro i dobre wypalanie wkładów, przy ponownym odpalaniu proszę zachować ostrożność i nie spowodować utrącenia końcówki zwęglonego knota, gdyż to spowoduje niepoprawne spalanie, lub jego niemożność. Narazi to Państwa na straty, spowoduje wypalony tylko środek, lub knot będzie się zalewał i gasił.

Inny
Fermo mały biały / złoto
5905679222010

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl

Może ci się spodobać również