Znicze Bolsius 3S 06 choinka wkłady 36h 1,5 dnia 6 sztuk
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Znicze Bolsius 3S 06 choinka wkłady 36h 1,5 dnia 6 sztuk

Ozdobne, wysokie znicze marki Bolsius z choinką. Wykonane z wysokiej jakości przeźroczystego szkła, przez które pięknie widać płomień.

65,20 zł

65,20 zł Bez podatku

(10,87 zł szt.)

Blisko

Znicze BOLSIUS

Informacje:

  • Ilość na opakowanie: 6 szt.
  • Rozmiar: 235 x 110mm (wysokość x szerokość)
  • Informacje dodatkowe: każdy znicz zawiera wkład parafinowy Bolsius - długość palenia 36h.

Ozdobne zimowe lampiony z choinką. Wykonane z wysokiej jakości przeźroczystego szkła, przez które pięknie widać płomień. Dzięki dużej podstawie są bardzo stabilne, a za sprawą specjalnej konstrukcji oraz „kapturka” wkłady w ich wnętrzu są doskonale chronione przed wiatrem i wodą. Eleganckie i nowoczesne, wspaniale prezentują się jako główna dekoracja nagrobków. Pasują do nich parafinowe i olejowe wkłady, które palą się nawet 4 dni.

Główne zalety zniczy Bolsius:

  • Elegancki design
  • Stabilna budowa
  • Ochrona wkładu przed wiatrem i wodą
  • Niebanalna dekoracja grobu
  • Pasują do niego wkłady, które palą się nawet 4 dni

Znicze oraz wkłady do zniczy Bolsius pozwalają symbolicznie uczcić pamięć o zmarłych. Produkty z tej kategorii charakteryzują się bardzo uniwersalną estetyką, przez co sprawdzą się nie tylko na Wszystkich Świętych i Zaduszki, ale również we wszystkich innych okolicznościach oraz porach roku. To piękny gest, dzięki któremu można zaznaczyć, że pamięć o tych, którzy odeszli, nie wygasa. Pomogą w tym wysokiej jakości znicze i wkłady Bolsius.

Tradycja palenia zniczy na grobach zmarłych znana jest od wieków. Palący się znicz to symbol pamięci i szacunku, dla tych którzy już odeszli. Nawiedzanie cmentarzy to polska tradycja, która kultywowana jest przez wszystkich. Zdarza się, że odwiedzamy cmentarze często, ale niekiedy nie mamy takiej możliwości. W takich sytuacjach staramy się wybierać większe znicze, które potrafią palić się przez kilka dni.

W naszej ofercie marki Bolsius dostępne są wkłady o różnym czasie palenia dedykowane do zniczy tego producenta. Dostępne są wkłady parafinowe oraz olejowe. Drugie z nich mogą palić się 2 dni, czy też 4 dni, a niektóre z nich aż do 8 dni! Wszystkie wkłady wypalają się do końca i nie kopcą, nie powodują zabrudzenia znicza sadzą. Dostępne są w różnych wysokościach i szerokościach, co pozwala na dobranie wkładu do wszystkich powszechnie dostępnych zniczy. Wkłady do zniczy Bolsius to produkty bardzo wysokiej jakości.

UWAGA! Mając na uwadze państwa dobro i dobre wypalanie wkładów, przy ponownym odpalaniu proszę zachować ostrożność i nie spowodować utrącenia końcówki zwęglonego knota, gdyż to spowoduje niepoprawne spalanie, lub jego niemożność. Narazi to Państwa na straty, spowoduje wypalony tylko środek, lub knot będzie się zalewał i gasił.

Bolsius
3S 06 choinka karton
7 dostępnych
8717847154040
Rodzaj
Parafinowy
Ilość
opakowanie
Wysokość (MM)
275
Średnica (MM)
90
szerokość opakowania
28
wysokość opakowania
19
głębokość opakowania
29
waga opakowania
4
Ilość jednostkowa
6
Jednostka
szt.

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl