• -2%

Wkłady Bolsius NR 12 168h 24szt.

172,80 zł
169,34 zł Oszczędzasz 2%
Brutto

Znakiem rozpoznawczym wkładów producenta Bolsius jest długi czas palenia, równy i jasny płomień ognia oraz czystość wypalania się. Dzieje się tak dlatego, że wkłady Bolsius są wykonane z granulatu o doskonałym składzie. Istotną cechą tego wyrobu jest także estetyka wykonania, charakteryzują się one przyjemną dla oka linią i solidnością wykonania.

Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 169 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 169 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 8,45 zł .


  Bezpieczne zakupy

Dowiedz się więcej

  Szybka dostawa

Wysyłamy następnego dnia roboczego!

  Wygodne zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

Wkłady do zniczy olejowe BOLSIUS NR 12

Informacje:

  • Długość wypalania wkładu: ~7 dni (168 godzin)
  • Ilość na opakowanie: 24szt.
  • Rozmiar: 177 x 67mm (wysokość x szerokość)
  • Zapach: bezzapachowe
  • Sezon: całoroczne
  • Kolor: biały

Znakiem rozpoznawczym wkładów producenta Bolsius jest długi czas palenia, równy i jasny płomień ognia oraz czystość wypalania się. Dzieje się tak dlatego, że wkłady Bolsius są wykonane z granulatu o doskonałym składzie. Istotną cechą tego wyrobu jest także estetyka wykonania, charakteryzują się one przyjemną dla oka linią i solidnością wykonania.

Wkłady do zniczy Bolsius pozwalają symbolicznie uczcić pamięć o zmarłych. Produkty z tej kategorii charakteryzują się bardzo długim czasem palenia, przez co sprawdzą się nie tylko na Wszystkich Świętych i Zaduszki, ale również we wszystkich innych okolicznościach oraz porach roku. To piękny gest, dzięki któremu można zaznaczyć, że pamięć o tych, którzy odeszli, nie wygasa. Pomogą w tym wysokiej jakości znicze i wkłady Bolsius.

NR 12 karton
9965 Przedmioty

Kategorie produktu

Rodzaj
Olejowy
Czas palenia (H)
ponad 120
Ilość
opakowanie
Wysokość (MM)
150-180
Średnica (MM)
65-70
Kolor
biały

Powiązany produkt