Wkłady do zniczy olejowe Memoriam 6 dni 144h 20 sztuk białe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Obecnie brak na stanie

Wkłady do zniczy olejowe Memoriam 6 dni 144h 20 sztuk białe

Wkłady do zniczy olejowe marki Memoriam z kompozycji olejów naturalnych z zawartością 30% oleju roślinnego. Wkłady są wyprodukowane z naturalnych składników i nietoksyczne. Nie wydzielają dymu ani zapachu. Można używać zarówno na wolnym powietrzu w zniczach, jak i w pomieszczeniach, pamiętając o bezpieczeństwie i stawiając wkłady w szkle. Wkładu do zniczy nie należy gasić.

156,83 zł

156,83 zł Bez podatku

block Obecnie brak na stanie
Blisko

Wkłady do zniczy olejowe Memoriam 6 dni 144h 20 sztuk białe

Informacje:

 • Długość wypalania wkładu: ~6 dni (144 godziny)
 • Ilość na opakowanie: 20 szt.
 • Rozmiar: 135 x 67mm (wysokość x szerokość)
 • Zapach: bezzapachowe
 • Sezon: całoroczne
 • Kolor: biały

Wkłady do zniczy olejowe marki Memoriam z kompozycji olejów naturalnych z zawartością 30% oleju roślinnego. Wkłady są wyprodukowane z naturalnych składników i nietoksyczne. Nie wydzielają dymu ani zapachu. Można używać zarówno na wolnym powietrzu w zniczach, jak i w pomieszczeniach, pamiętając o bezpieczeństwie i stawiając wkłady w szkle. Wkładu do zniczy nie należy gasić.

Zalety wkładów Memoriam:

 • Zawartość minimum 30% oleju roślinnego.
 • Etykieta łatwa do usunięcia (nie pozostawia kleju).
 • Można wypalać w pomieszczeniach.
 • Nie niszczą lampionów.
 • Można wypalać w temperaturze otoczenia od -10C do +25C.

Wkłady do zniczy olejowe marki Memoriam niemieckiej produkcji z atestem PZH. Memoriam to ciesząca się popularnością niemiecka marka wkładów olejowych firmy Aeterna. Biodegradowalne, ekologiczne pojemniki, wypalanie do końca bez dymu ani zapachu to główne zalety tych produktów. Znane są z długiego czasu palenia, równego i jasnego płomienia ognia oraz czystości wypalania się. Dzieje się tak dlatego, że wkłady Memoriam są wykonane z kompozycji olejów o doskonałym składzie. Istotną cechą tego wyrobu jest także estetyka wykonania, charakteryzują się one przyjemną dla oka linią, solidnością wykonania oraz wydajnością wypalania.

Tradycja palenia zniczy na grobach zmarłych znana jest od wieków. Palący się znicz to symbol pamięci i szacunku, dla tych którzy już odeszli. Nawiedzanie cmentarzy to polska tradycja, która kultywowana jest przez wszystkich. Zdarza się, że odwiedzamy cmentarze często, ale niekiedy nie mamy takiej możliwości. W takich sytuacjach staramy się wybierać większe znicze, które potrafią palić się przez kilka dni.

Memoriam
MEM 6 biały karton 733
1387458836214
Rodzaj
Olejowy
Czas palenia (H)
49-72
Ilość
opakowanie
Wysokość (MM)
135-145
Średnica (MM)
65-70
Kolor
biały

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl

Może ci się spodobać również