Świeca w szkle z pokrywką Bolsus Słonecznik & Cytrus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Świeca w szkle z pokrywką Bolsus Słonecznik & Cytrus

Znakami jakości świecy są długi czas palenia oraz zastosowanie najlepszych surowców. Z naturalnymi ekstraktami gwarantującymi zniewalające doznania zapachowe. Świece zapachowe Bolsius nie dymią ani nie kopcą.

12,68 zł

12,68 zł Bez podatku

Blisko

Świeca w szkle z pokrywką Bolsus

Informacje:

  • Czas palenia: do 25 godzin
  • Zapach: Słonecznik & Cytrus

Znakami jakości świecy są długi czas palenia oraz zastosowanie najlepszych surowców. Z naturalnymi ekstraktami gwarantującymi zniewalające doznania zapachowe. Świece zapachowe Bolsius nie dymią ani nie kopcą. Sposób wykonania odzwierciedla troskę o dobro ludzi i naszej planety. Z naturalnym wegańskim woskiem, bez plastiku i oleju palmowego. Pleciony bawełniany knot zapewnia stabilność płomienia i zapobiega pojawianiu się sadzy i dymu.

  • Z naturalnymi ekstraktami
  • Z naturalnym wegańskim woskiem
  • Bez oleju palmowego
  • Bez tłuszczu zwierzęcego
  • Idealny płomień
  • Zniewalający zapach

Firma Bolsius produkuje wysokiej jakości świece od 1870 roku, wykorzystując wyłącznie najlepsze i najbardziej naturalne surowce. Wszystkie świece Bolsius są wytwarzane w Europie, z prawdziwym kunsztem i w zrównoważony sposób. W trosce o dobro ludzi i naszej planety, zamiast oleju palmowego wykorzystują naturalny wegański wosk. Pojemniki na świece zapachowe Bolsius są wykonane ze szkła nadającego się do recyklingu. Podczas palenia świec wosk nie kapie i nie wydziela się sadza. Bawełniany knot jest spleciony w taki sposób, aby świeca zawsze paliła się stabilnym płomieniem. Wszystkie kompozycje zapachowe zostały opracowane we współpracy z francuskimi domami perfumeryjnymi, aby zapewnić klientom jak najlepsze doznania zapachowe w zaciszu ich własnych domów.

Firma Bolsius tworzy wysokiej jakości produkty już od 1870 roku, kreując przytulną i ciepłą atmosferę w Twoim domu. Robią to z pasją, kunsztem i troską o dobro ludzi i naszej planety. Bolsius inspiruje, jednoczy i ogrzewa serca ludzi magią światła świec i zapachami, które pobudzają zmysły. Sprawia, że każda chwila jest wyjątkowa. Dla Ciebie i dla wszystkich wokół.

Bolsius
103925690384
35 dostępnych
8717847188335
Jednostka
szt.

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl