Marki

Adam
Adam

Firma ADAM istnieje od 1982 roku. Od samego początku produkowaliśmy wkłady i znicze, jednak wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom rozszerzyliśmy naszą ofertę o wyroby innych producentów.

Bispol
Bispol

Bispol to wiodący producent świec, podgrzewaczywkładów i zniczy w Europie. Są firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1993 roku. Ich zakład produkcyjny zlokalizowany jest w południowo-wschodniej części Polski.

Bolsius
Bolsius

Znakiem rozpoznawczym wkładów producenta Bolsius jest długi czas palenia, równy i jasny płomień ognia oraz czystość wypalania się. Dzieje się tak dlatego, że wkłady Bolsius są wykonane z granulatu o doskonałym składzie. Istotną cechą tego wyrobu jest także estetyka wykonania, charakteryzują się one przyjemną dla oka linią i solidnością wykonania.

Grande
Grande

Grande - marka elektrycznych wkładów do zniczy o różnym wzornictwie, rozmiarach i kolorystyce. Marka posiada w ofercie wkłady do zniczy oraz świece LED, które pozwalają nadać nagrobkom i pomieszczeniom ciekawych iluminacji.

Kerzen
Kerzen

Producent Kerzen jest liderem na rynku polskim w zakresie produkcji wkładów do zniczy. Wkłady firmy Kerzen cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Wypalają się idealnie w każdych warunkach.

Memoriam
Memoriam

Olejowe wkłady do zniczy Memoriam niemieckiej produkcji z atestem PZH. Memoriam to ciesząca się popularnością niemiecka marka wkładów olejowych firmy Aeterna. Biodegradowalne, ekologiczne pojemniki, wypalanie do końca bez dymu ani zapachu to główne zalety tych wkładów.

Mononegro
Mononegro

Firma Mononegro jest jednym z czołowych dostawców zapałek na terenie RP. Dostarczają produkt w dowolnej konfiguracji i dowolnym wyglądzie. Jako jedni z niewielu posiadają w ofercie standard wysokiej jakości EN 1783.

Płomyk
Płomyk

Firma Płomyk zajmuje się produkcją zniczy od 1995 roku. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment zniczy o bogatym wzornictwie i różnorodności kolorów oraz wkładów parafinowych do zniczy.

Subito
Subito

Subito - Marka elektrycznych wkładów do zniczy o różnym wzornictwie, rozmiarach i kolorystyce. Posiadają w ofercie wkłady do zniczy oraz świece LED, które pozwalają nadać nagrobkom i pomieszczeniom ciekawych iluminacji.