Filter By close

Filtruj według

Rodzaj

Rodzaj

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 152,00 zł

Czas palenia (H)

Czas palenia (H)

Wysokość (MM)

Wysokość (MM)

Średnica (MM)

Średnica (MM)

Wkłady do zniczy

Wśród dostępnych wkładów do zniczy wyróżnić możemy wkłady parafinowe, olejowe oraz led. Każdy wkład to sprawdzona jakość, bezpośrednio od producentów takich jak Bolsius, Bispol, Kerzen, Płomyk oraz Subito. Produkty te charakteryzują się równomiernym wypalaniem do końca. Ich dobrą cechą jest także długi czas palenia się, który jest zróżnicowany w zależności od danego modelu wkładów do zniczy oraz warunków atmosferycznych.

Liczba produktów: 90

Wyświetlono 1-12 z 90 elementów

Aktywne filtry

Wkłady do zniczy pozwalają symbolicznie uczcić pamięć o zmarłych.

Produkty w naszej ofercie potrafią osiągać długie czasy palenia, przez co sprawdzą się nie tylko na Wszystkich Świętych i Zaduszki, ale również we wszystkich innych okolicznościach oraz porach roku. To piękny gest, dzięki któremu można zaznaczyć, że pamięć o tych, którzy odeszli, nie wygasa.

Zróżnicowane rozmiary wkładów do zniczy

Wkłady, które posiadamy w ofercie to białe oraz czerwone wersje. Oferujemy dużo zróżnicowanych rozmiarów. Wkłady do zniczy są idealnym rozwiązaniem całorocznym, sprawdzającym się w różnych warunkach pogodowych. Standardowe kształty oraz szeroka dostępność (różnorodność) wymiarów wkładów umożliwiają dopasowanie do wszystkich zniczy dostępnych na rynku.