Znicze i lampiony

Dużą popularnością cieszą się ozdobne, szklane lampiony z wymienianym wkładem – dzięki eleganckim kształtom oraz pięknym wzorom, wspaniale prezentują na nagrobkach podczas palenia i z powodzeniem mogą stanowić ich główną dekorację. Wśród bogato zdobionych lampionów znajdują się np. produkty z motywem serca, witrażu, kwiatów czy bardziej tradycyjne – ze złotym krzyżem lub Świętą Rodziną. Co istotne, ozdobne, szklane lampiony mają nie tylko wyjątkowy design, ale także są stabilne i dość ciężkie – nie przewróci ich podmuch nawet silnego wiatru. Dzięki specjalnej konstrukcji, wkłady lampionów są chronione przed wiatrem czy wodą.

Podkategorie

Znicz olejowy lampion Memoriam Nr. 409 4 dni 96h
Znicz olejowy marki Memoriam z kompozycji olejów naturalnych z zawartością 30% oleju roślinnego. Znicz jest wyprodukowany z naturalnych składników i nietoksyczny. Nie wydziela dymu ani zapachu. Można używać zarówno na wolnym powietrzu, jak i w pomieszczeniach, pamiętając o bezpieczeństwie i stawiając znicz w szkle. Znicza nie należy gasić.
10,40 zł

Ponadczasowa klasyka

Mimo tego, że bogato zdobione lampiony wyglądają niesamowicie i mogą stanowić niebanalną dekorację grobów to wiele osób wybiera klasyczne lampki wykonane z przezroczystego lub mieniącego się w promieniach słońca szkła. Są ponadczasowe, eleganckie i uniwersalne – pasują do różnych kompozycji kwiatowych oraz wpisują się w estetykę zdecydowanej większości nagrobków.