Zestaw do czyszczenia nagrobków CZYSTY 5 ściereczek
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Obecnie brak na stanie

Zestaw do czyszczenia nagrobków CZYSTY 5 ściereczek

Chusteczki nawilżane do czyszczenia i zabezpieczenia nagrobków kamiennych. Doskonale czyszczą i nabłyszczają. Konserwują kamienną powierzchnię. Tworzą warstwę hydrofobową. Do granitu, lastryko, marmuru i innych.

Blisko

Zestaw do czyszczenia nagrobków CZYSTY 5 ściereczek

Chusteczki nawilżane do czyszczenia i zabezpieczenia nagrobków kamiennych. Doskonale czyszczą i nabłyszczają. Konserwują kamienną powierzchnię. Tworzą warstwę hydrofobową. Do granitu, lastryko, marmuru i innych.

Zastosowanie: Czyszczą i chronią kamienną powierzchnię nagrobka.

Sposób użycia: Otworzyć opakowanie rozrywając je u góry. Przetrzeć powierzchnię nagrobka chusteczką.

UWAGA! Chronić przed dziećmi. Nie stosować do higieny osobistej.

Zestaw zawiera:

 • Chusteczka do mycia wstępnego - 2 szt.
 • Chusteczka CZYSTY NAGROBEK - 2 szt.
 • Ściereczka z mikrofibry - 1 szt.

Sposób użycia:

 1. Chusteczka do mycia wstępnego
  Wyjąć chusteczkę z opakowania nr 1 i przemyć wstępnie pomnik z nagromadzonego brudu.
 2. Chusteczka CZYSTY NAGROBEK
  Wyjąć chusteczkę z opakowania nr 2 CZYSTY NAGROBEK i przetrzeć pomnik w celu impregnacji i nabłyszczenia.
 3. Mikrofibra
  Po zastosowaniu chusteczki CZYSTY NAGROBEK, należy użyć ściereczki z mikrofibry, aby wypolerować pomnik i usunąć pozostałości po płynie z chusteczek.

Główne zalety:

 • doskonale czyści i nabłyszcza,
 • konserwuje kamienną powierzchnię,
 • tworzy warstwę hydrofobową,
 • do granitu, lustryko, marmuru i innych.
Czyścik
5903715137755

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 14 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch tygodni od przekazania przesyłki do nadawcy zwrotnego, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot pieniędzy szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu na otrzymanie zwrotu od nadawcy (3 do 7 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny Twój bank w celu przetworzenia naszego żądania zwrotu (1 do 2 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Dokończ zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego produktu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie środków. Możesz też zwrócić się do nas mailowo na adres: sklep@zniczeadam.pl

Wysyłka

Każde otrzymane zamówienie, jeśli posiadamy towar na magazynie, realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy paczka trafi do przewoźnika zwykle jest doręczana w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce warto zaznaczyć to zostawiając wiadomość w polu "wiadomość do zamówienia" podczas jego składania.

 • "Z czystym sumieniem polecam tego sprzedawce. Produkty zgodne z opisem, znicze wypalają się do końca, szybka wysyłka i bardzo dobrze zapakowane. To na pewno nie był mój ostatni zakup u Pana Adama. Co więcej możemy podarować zmarłej osobie niż pamięć w formie światełka ... Dziękuję. "
 • "Towar zgodny z opisem, szybka realizacja, szacun za bardzo dobre pakowanie przesyłki, podziwiam i polecam każdemu."
 • "Towary pełnowartościowe, dobrej jakości, szybka wysylka, paczka odpowiednio zabezpieczona. Nic tylko polecać i wrócić gdy znów będzie potrzeba zakupu. "
 • "Sprzedający bardzo rzetelny, przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona, wkłady są znakomite, a ich rozmiar jest dobrze opisany. Dziękuję."
 • "Polecam z czystym sercem zakupy u tego sprzedającego, towar zgodny z opisem i na pewno jeszcze nie raz złożę zamówienie, wkłady bardzo dobrze zabezpieczone docierają za każdym razem w całości "
 • "Dziękuję bardzo Panu Adamowi za to iż właśnie miał u siebie znicze, których długo szukałam nie bardzo mogłam znaleźć. Znicze przyszły do mnie bardzo szybko, bo w ciągu 2-ch dni miałam je w domu. Wszystkim będącym w potrzebie kupienia wszelakich zniczy jak najbardziej polecam sprzedawcę, bo pewnie będziecie Państwo tak zadowoleni z tej ekspresowej obsługi jak ja. Panu Adamowi życzę powodzenia i mnóstwa zadowolonych klientów. "
 • "Jestem bardzo kontent. Sprzedawca rzetelny, paczkę z podgrzewaczami zabezpieczył naprawdę dobrze, wręcz epicko. Pozytywne zaskoczenie! Polecam i będę kupować u was częściej :) Oby tak dalej."
 • "Pełen profesjonalizm, szybka wysyłka. Miałem obawy co do przetrwania wkładów w transporcie ale były dobrze zabezpieczone."
 • "W kontakcie telefonicznym udzielają wszystkich informacji, cierpliwi , kompetentni, rzeczowi i przesympatyczni."
 • "Bardzo sprawna wysyłka i dobrze zapakowana paczka. Nie mam zastrzeżeń, jestem bardzo zadowolona no i oczywiście nie jest zapewne to mój ostatni zakup u tego sprzedawcy. Ma wkłady w naprawdę dobrej cenie."
 • "rewelacja, nareszcie sprzedający szanujący swoich klientów, dla mnie zabezpieczenie przesyłki jest priorytetem, takich sprzedających ze świecą szukać na tym portalu, tak trzymać, dzięki"